Main menu

slider

Šetřete na nákladech, ne na kvalitě!

Co je MAX Parts

MAX Parts je nová značka vysoce kvalitních náhradních dílů a příslušenství na komerční vozidla, které po všech stránkách splňují minimálně stejné požadavky jako originální díl, ale protože jsou tyto díly v drtivé většině případů montovány i na vozidla, která jsou již mnoho let v provozu, jsou nároky na jejich kvalitu a odolnost v mnoha ohledech vyšší. Kvalita těchto produktů je podložena veškerou dostupnou certifikací a homologací, a především konkrétní potřebou a zkušenostmi zákazníků pod neustálou kontrolou technického oddělení!

 

Technologie výroby a interní systémy kontroly kvality zaručují, že díly MAX Parts jsou minimálně srovnatelné kvality jako originální díly, a jsou tedy plnohodnotnou náhradou, kterou je možno využít i při opravách vozidel v záruce!

 

Produkty značky MAX Parts jsou výsledkem mnohaleté spolupráce s předními světovými výrobci náhradních dílů a příslušenství a znalostí potřeb aftermarketových zákazníků, kteří dnes hledají ideální kombinaci mezi kvalitou, užitnou hodnotou a konečnou cenou.

 

Výrobky se značkou MAX Parts jsou dodávány na 95% typů komerčních vozidel na evropském trhu a každoročně se rozrůstají o desítky nových sortimentů a položek.

 

Díky tomu, že jsme v mnoha ohledech součástí vývoje a výroby produktů MAX Parts, můžeme zákazníkům na tyto vysoce kvalitní náhradní díly a příslušenství nabídnout i velmi příznivé ceny!