Main menu

kamion_-_malý.png

ŠETŘETE NA NÁKLADECH, NE NA KVALITĚ!

O značce MAX PARTS

MAX PARTS je značka vysoce kvalitních náhradních dílů a příslušenství pro nákladní a užitková vozidla, vleky, návěsy a autobusy, které po všech stránkách splňují minimálně stejné požadavky, jako originální díl. Jelikož jsou tyto náhradní díly v drtivé většině případů montovány i na vozidla, která jsou již mnoho let v provozu, jsou nároky na kvalitu a odolnost náhradních dílů v mnoha ohledech vyšší. Kvalita těchto produktů je pod neustálou kontrolou technického oddělení a je rovněž podložena veškerou dostupnou certifikací a homologací, především pak konkrétní potřebou a zkušenostmi zákazníků.

 

Technologie výroby a interní systémy kontroly kvality zaručují, že díly MAX PARTS jsou minimálně srovnatelné kvality jako originální díly, jsou tedy plnohodnotnou náhradou, kterou je možno využít i při opravách vozidel v záruce.

 

Produkty MAX PARTS jsou výsledkem mnohaleté spolupráce s předními světovými výrobci náhradních dílů a znalostí potřeb aftermarketových zákazníků, kteří dnes hledají ideální kombinaci mezi kvalitou, užitnou hodnotou a konečnou cenou.

 

Výrobky se značkou MAX PARTS jsou dodávány na 95% typů komerčních vozidel na evropském trhu a každoročně se rozrůstají o desítky nových sortimentů a položek.

 

Díky tomu, že jsme v mnoha ohledech součástí vývoje a výroby produktů MAX PARTS, můžeme zákazníkům na tyto vysoce kvalitní náhradní díly a příslušenství nabídnout i velmi příznivé ceny!